Doprava Zadarmo Latin Dance Sukne Pre Ženy, Profesionálne Sumba Tanec Sukne Dospelých Rumba QiaQia Latinskej Šaty Latinskej Výkony Dre

m55

Nový produkt

€243.06

Spoločenský Štandard Tango Valčík Tanec D

Aktivity : Tanečná Sála Štandardné Tango Valčík Tanečné Šaty

Vyrobené v : Čína Typ : Spoločenský tanec

Čistá Hmotnosť : 2 kg Prepravná Hmotnosť : 2 kg

Tipy : KS: 1*tanečná sála tanečné šaty

Šaty Špecifikácie

Farba a textílie môže byť zvolený.Kamienky: Normálne používate kórejský kamene, pre viac lesku, môžete pridať kamene Swarovski, ale cena je iný.Podprsenka poháre & spodky pod s drážkou na gombíky.Plne zariadené s kórejský kamene.Zips na zadnej strane.Prosím, láskavo na vedomie, že všetky dekorácie vrátane kvet appliques, kameň vzor, krk, rameno príslušenstvo (ak existuje) sa budú líšiť počas výroby.Naši dizajnéri sa zistiť, ako sa obliekla tak, ako dostať najlepší efekt.Všetky naše šaty sú ručne vyrobené, NIE je stroj, č identické výrobky môžu byť vyrobené.Objednávanie Postupy: Kupujúci musieť poskytnúť úplné a správne merania, než budeme môcť začať výroba.Rovnako ako tieto merania.Prosím, druh dovolenky správu s meraní a farbu, ktorú chcete, keď pľac objednávky.Spandex Farba Karta: Vrátenie

1. Výmena len pre naše webové stránky zobrazujúce položky.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

2. Žiadne výmeny na špeciálnu objednávku zákazníka, alebo dizajn.

3. Kupujúci musí kontaktovať nás a to do 3 dní od doručenia, ak budú chcieť vymeniť chybný alebo nesprávne odoslané položky.

Krmivo späť

Láskavo nechajte pozitívnu spätnú väzbu s 5-hviezdičkový ak budete spokojní s nákupom

Prosím kontaktujte nás pre vrátenie alebo výmenu, ak nie ste spokojní s položku, ktorú dostal.

Budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy za vás a plne pomôcť

v celom procese.

  • Farba: Ako obrázky
  • Číslo Modelu: LT00098
  • Pohlavie: ŽENY
  • Tanec Typ: latinská
  • Materiál: Lycra

Štítky: voda fakty deti, vodný filter 9x6, pamäť developer, vodný filter sus, voda ventilátor amazon, voda niť ružová, vody kolená 18t, voda flosser uk, vodou naplnené podprsenka.

Príslušenstvo