6 Pack Fin Špirála, Klimatizácia, Fin Čistejšie, Klimatizácia Cievka Čistič Kovov Fin Výparníkom Radiátor Repair Tool

m348

Nový produkt

€15.58 €12.78

6 Pack Fin Špirála, Klimatizácia, Fin Čistejšie, Klimatizácia Cievka Čistič Kovov Fin Výparníkom Radiátor Repair Tool

Funkcia: Výparníkom cievka cleaner je účinný pre čistenie.Tento fin cleaning tool má dlhšiu životnosť a spoľahlivejšie ako plastové fin hrebeň.

Materiál: Dosť na čistenie všetkých nečistôt a udržať kondenzátora plutvy alebo zvitkoch čisté

Jednoduché použitie: klimatizácia, cievka cleaner je jednoduchý na použitie a flexibilné nie dae cievka to chladič; čistenie spotrebiče seba a uložiť drahé náklady na údržbu

Vhodné príležitosti: chladiča čistiaca kefa je veľmi vhodný pre klimatizačné zariadenia, chladničky, chladiče, cievky, výparníkov, chladiče, atď.

Tento kov fin čistenie nástroj funguje dlhšie a spoľahlivejšie než plastové fin hrebeň.Chladič na klimatizáciu zníži plastové chladiča hrebeňa, ale nie kovový chladič čistič.

Farba:strieborná

Materiál:nehrdzavejúca oceľ

Rozmery:14.5 x 2cm

Obsah Balenia:

6*klimatizácia fin cleaner

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Klimatizácia fin cleaner
  • Aplikácia: Domov
  • Druh: Klimatizácia Montáž

Štítky: vzduch conditionning nástroje, vzduch podmienené nástroje, condit, ženy ruky tašku s dopravou zadarmo, počet nástroje sada, nástroje, náradie., xiao redmi poznámka 9t pro, nástroj pre kondicionér, chladič pre klimatizáciu, plastové nastaviť nástroje.

Príslušenstvo