Biggbrella Automatický Dáždnik

m1001

Nový produkt

€20.14 €15.11

Biggbrella automatické mini dáždnik je spasiteľ časť zimné a jarné mesiace, zabezpečí, že budete vždy pripravení na náhle prší.Automatický dáždnik, ktorý vás nemôže chcieť, aby sňal z práce, školy, športové, na dovolenku, má pohodlné pre použitie s jeho veľkými rozmermi.

Biggbrella námornícka modrá dáždnik s jej 8-panel dizajn poskytuje ochranu proti vetru a odolné poveternostným condtions a poskytuje pohodlné uchopenie dáždnik s jeho vysoká priľnavosť a ergonomicky tvarovaná gumová rukoväť.

Dáždnik sa dá otvoriť automaticky z rukoväť a uzavrel s jedného tlačidla.Biggbrella Automatický Dáždnik je vyrobený pf 100% vodotesný pongee textílie.

21 "veľkosť dáždnik je ideálny pre dve osoby.Biggbrella dáždnik, ktorý sa používa pre mužov a ženy, priťahuje pozornosť s jeho klasické, nádherný dizajn, je zariadenie, príslušenstvo pre jarné a zimné mesiace.

Uvedené E NTEGRA

  • Názov Značky: BiggDesign

Štítky: cartoon parasol, tri oblúk, jeleň dáždnik, kontajner dáždnik, happy star, miyazaki dáždnik, bee dáždnik, umrella, ručné slnečník, roztomilý slnečník.

Príslušenstvo